Připomeňte si videoreportáží z prvního absolventského plesání 11. března 2016, jakou skělou atmosféru dokáží absolventi zastáveckého gymnázia zařídit. Všechny absolventy, a nejen ty, kteří na akci nechyběli, to určitě navnadí, aby se s námi potkali 24. září 2016 na DNI S GYMNÁZIEM pořádaném Klubem absolventů. Bližší program pro Vás již připravujeme.
[huge_it_video_player id=“2″]
Reportáž připravil – mimochodem také absolvent – Kamil Horký (Magazín Mikroregionu Kahan).
